راهنمای آهسته کردن آموزشهای سریع ضبط شده


سلام .

راهنمای آهسته کردن آموزشهای سریع ضبط شده :

در وبسایت اوپن گرافیک آموزش هایی قرار دارد که بصورت دور تند پخش میشوند ، دلیل اینکه این آموزشها به این صورت ضبط شده اند اینست که حجم نهایی ویدیو کم شود و بتوان راحت تر دانلود کرد ، اما برای اینکه بتوان ویدیو را بصورت عادی تماشا کرد از چه روشی باید استفاده شود ، ما در اینجا روش کار را در ۲ نرم افزاری که محبوبترند و بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند خواهیم گفت ، البته سایر نرم افزار ها هم مراحل مشابه ای دارند و با کمی جستجو گزینه های مرتبط را میتوانید بیابید .

آموزش آهسته کردن آموزشهای سریع ضبط شده در نرم افزار VLC PLAYER  :

vlc

در نرم افزار vlc بر روی صفحه پخش فیلم کلیک راست کرده و طبق تصویر مراحل را پیش میروید و بر روی گزینه Slower کلیک میکنید تا سرعت پخش کمتر شود همچنین در صورتیکه هنوز سرعت بالا بود این مرحله را چند بار تکرار کنید .

آموزش آهسته کردن آموزشهای سریع ضبط شده در نرم افزار KM PLAYER  :

km

در نرم افزار km بر روی صفحه پخش فیلم کلیک راست کرده و طبق تصویر مراحل را پیش میروید و بر روی گزینه Slow کلیک میکنید تا سرعت پخش کمتر شود همچنین در صورتیکه هنوز سرعت بالا بود این مرحله را چند بار تکرار کنید . اگر در تصویر دقت کنید میبینید که برای اینکار در نرم افزار km کلیدهای ترکیبی نیز تدبیر شده که برای راحتی کار از آن نیز میتوانید استفاده کنید.

در صورت مشکل با ما تماس بگیرید .