خرید اشتراک ویژه


سلام.

وب سایت opengraphic در نظر دارد یکی از جامعترین و کاملترین سایت در حوزه نقاشی و طراحی در تمامی سبک و تکنیک ها از جمله گرافیک دیجیتال باشد ، از چندی پیش شروع به جمع آوری بهترین ویدیوها در این حوزه شده و به مرور پس از بازبینی در سایت قرار خواهد گرفت .

بدلیل هزینه های بالای سایت و سرورهایی که ویدیوها بر روی آنها قرار داده شده محدودیت هایی در رابطه با دانلود اعمال کردیم و بازدیدکنندگان عزیز میتوانند با خرید اشتراک به عضویت ویژه سایت درآیند و بدون محدودیت از امکانات سایت استفاده نمایند .

table

تصویر بالا تفاوت میان کاربران معمولی و ویژه را نشان میدهد همچنین جزئیات کاملتر برای کاربران عادی به شرح زیر می باشد :

امکان دانلود با لینک مستقیم و سرعت بالا وجود ندارد حتی اگر توسط دانلود منیجر بتوانید ویدیو را دانلود کنید سرعت آن بسیار پایین و بدون قابلیت رزیوم یا همان ادامه دانلود می باشد .

ویدیوهایی که حجم آن بیش از ۱۵۰ مگابایت است قابلیت پخش ندارند .

اگر بتوانید با دانلود منیجر فایل را دانلود کنید ( از این بابت هیچ مشکلی نیست و رضایت کامل وجود دارد ) یک محدودیت زمانی برای لینک وجود دارد که برای به مشکل برنخوردن کاربران آنرا برای چند روز قرار داده ایم اما برای کاربران ویژه همچین محدودیت زمانی وجود ندارد .

هزینه خرید اکانت بسیار پایین بوده و با خرید آن از آموزشهای بیشماری که در سایت قرار داده شده بهره خواهید برد .

جهت خرید اشتراک ویژه (VIP) ، بر روی لینک زیر کلیک کنید ( در صورتیکه عضو سایت نیستید به عضویت سایت درآیید و اگر عضو هستید و وارد نشده اید ابتدا وارد شوید )

خرید اشتراک ویژه (VIP)